شرکت موزاییک اتوماتیک سنگامیک یزد توليد كننده انواع موزائيك تمام اتوماتیک،كفپوشو سنگ مصنوعي در ضخامت های17 و 30 ميليمترو ابعاد 30*30، 40*40، 40*60 سانتیمتر مربعکه از نظر كيفيت، تنوع کد و طرح و متراژ توليد در ايران در رتبه اول قرار دارد، در سال 1383 در شهرک صنعتی یزد کار خود را با ماشین آلات خریداری شده از شرکتهای OCEM و CASSANI ایتالیا آغاز نمود. اين شركت اوّلين توليد كننده موزائيك تك لايه استاندارد درکشور است.در راستای پاسخگویی به نیاز مشتریان، كف پوشهاي ضد سايش محصول مشترك اين شركت و شركت بتن سخت آريان تحت ليسانس كرودور آلمان، بعنوان محصولی انحصاري در ايران و حوزه خليج فارس تولید و عرضه می شود.

ظرفیت تولید اسمی کارخانه سالانه 700000 مترمربع و تنوع تولید بالغ بر 200 نوع کد_محصول می باشد .

سنگامیک، در سال 1385 از سوی اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی، بعنوان واحد نمونه استاندارد شناخته شده و در سال 1393 نیز موفق به استقرار سیستم مدیریت کیفیت بر اساس استانداردهای ISO9001:2008 گشته است.

شركت سنگاميك افتخار دارد كه طرف قرارداد و تأمين كننده نياز بسياري از سازمان ها، نهادها و ارگان هاي سطح كشور نظير:

- شهرداري هاي يزد، اردكان، ميبد، شهرداري سرايان، شهرداري بافق، شهرداري بندرعباس و زاهدان .....

-دانشگاههاي يزد، تفت و ساير مراكزآموزشي در سراسر كشور

- پروژه بزرگ تجاري خليج فارس شيراز (بيش از يكصدوپنجاه هزار مترمربع)  

-موج نيكان تهران

-شركت فرش خاطره كوير

- مجتمع نور تهران

-برج ميلاد

-محوّطه سازي حرم مطهر

-راه آهن يزد

- شركت صنايع بهشهر

- آموزشگاه علمي قلم چي

- شركت بافر تك

-نمايشگاه بين المللي تهران

- شركت نساجي نگين البرز

-تعاوني مسكن بانك صادرات

- شركت زرّينه طعم

-شركت زرّين بانو

مجموعه شركتهاي به پخش و ...  بوده است.

سنگامیک با داشتن بالغ بر 50 نماینده فعال در سراسر کشور، محصولات خود را به تمامی ایران ارسال می نمایند.علاوه بر آن موزاییکهای تولیدی این شرکت به کشورهایی چون امارات متحده عربی، قطر و عراق و در حجم وسیع، صادر می گردد.

ضمانت

اين شركت، محصولات خود را در صورت زيرسازي مناسب ومصرف ملات استاندارد و نيز رعايت دستورالعمل هاي نصب  به مدت 10 سال در بدترين شرايط ترافيكي و يخبندان ضمانت مي نمايد .